Kontakt
Skicka oss gärna ett mail om du har några frågor om vårt sortiment,
om leveranser eller annat. Självklart besvarar vi ditt mail så fort vi kan.
För att boka besök till vårt showroom i Stockholm kontakta Mats Arenander.




Christer Lindqvist
Senior Advisor

christer@adeptcollection.se
Tel: 0708 62 52 67


Janeth Lindqvist
Försäljning Sverige & Norge

janeth@adeptcollection.se
Tel: 0703 24 93 30


Mats Arenander
Försäljning Sverige

mats@adeptcollection.se
Tel: 0722 09 20 02

Anna Gjertz
Försäljning Sverige

anna@adeptcollection.se
Tel: 0730 63 20 75


Alf Tore
Försäljning Norge

alf.tore.vierli@adeptcollection.no
Tel: +47 48 19 09 11




Alexandra Aronsson
Administration

alexandra@adeptcollection.se
Tel: 0709 30 76 56

Hitta till oss
Adept Collection
Haragårdsvägen 45
266 54 Vejbystrand



Kontakta oss
adept@adeptcollection.se
Tel: 0431- 41 55 60
Fax: 0431- 41 55 69